Глава місії ОБСЄ в Україні попередив про екологічну катастрофу на Донбасі

Апакан закликав усі сторони конфлікту захистити від руйнування об’єкти цивільної інфраструктури.

Пошкодження водоочисних споруд, хімічних заводів і сільськогосподарських підприємств на Донбасі можуть призвести до екологічної катастрофи в регіоні.

Про це заявив глава Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні Ертурул Апакан.

За його словами, екологічні проблеми поставлять і без того постраждале населення з обох сторін лінії зіткнення у ще більш скрутне становище.

Ертукул Апакан закликав усі сторони конфлікту захистити від руйнування об’єкти цивільної інфраструктури і не допустити екологічної катастрофи.

“Сьогодні, у Всесвітній день охорони навколишнього середовища, я закликаю сторони докласти всі зусилля для захисту цих життєво важливих об’єктів цивільної інфраструктури і, таким чином, зберегти навколишнє середовище”, – заявив Апакан.

Нагадаємо, в МЗС України заявили, що в результаті російської агресії Україна втратила контроль над Українською протичумною станцією, Кримською республіканською санітарно-епідеміологічною станцією, а також Донецькою і Луганською обласними санітарно-епідеміологічними станціями, що призвело до ослаблення біобезпеки держави. Більше читайте тут